Miły zakątek, gdzie rzeki początek...

  • foto2.jpg
  • foto3.jpg
  • foto1.jpg
A A A

spartakiada7 lutego 2016 roku w hali sportowej przy ul. Strzeleckiej w Koźminie Wielkopolskim odbyła się "Zimowa Spartakiada Sportowa Mieszkańców Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski". Impreza, która ma na celu popularyzację aktywności ruchowej oraz integrację mieszkańców Miasta i Gminy zorganizowana została w ramach współzawodnictwa sportowego - "Mocniej, szybciej, celniej..."

W zawodach udział wzięło 16 drużyn. Reprezentujący naszą miejscowość zawodnicy i zawodniczki, rywalizowali w 11 konkurencjach zdobywając punkty dla swojej drużyny.
W klasyfikacji drużynowej reprezentacja Starej Obry zajęła I miejsce uzyskując 126 punktów, natomiast w klasyfikacji indywidualnej troje naszych zawodników oraz drużyna startująca w sztafecie zajęli miejsce w czołowej trójce. Medale oraz puchar naszej drużynie wręczyli: Justyn Zaradniak - Przewodniczący Rady Miejskiej i Sławomir Gruchała - Dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu w Koźminie Wlkp.
Po zawodach sołtys i przedstawiciele Rady Sołeckiej zaprosili naszą zwycięską drużynę do pizzerni La-Strada, gdzie wspólnie uczcili ten sukces.

Dziękujemy i gratulujemy!

Skład reprezentacji Starej Obry:

1. Katarzyna Burdziąg - III miejsce w konkurencji SZTAFETA
2. Maciej Burdziąg - III miejsce w konkurencji SZTAFETA
3. Dagmara Frąckowiak - II miejsce w konkurencji SLALOM Z PIŁKĄ NOŻNĄ i III miejsce w konkurencji SZTAFETA
4. Sara Frąckowiak - I miejsce w konkurencji STRZAŁ DO BRAMKI i III miejsce w konkurencji SZTAFETA
5. Dominik Jaskólski - III miejsce w konkurencji PODNOSZENIE ODWAŻNIKA 14 KG
6. Bartek Kozłowski
7. Krzysztof Misiak
8. Monika Mankiewicz-Wieczorek
9. Przemysław Raś
10. Zosia Wieczorek

Klasyfikacja drużynowa:

I miejsce: STARA OBRA - 126 pkt.
II miejsce: JÓZEFÓW - 122 pkt.
III miejsce: WAŁKÓW - 121 pkt.
IV miejsce: ORLA - 120 pkt., V miejsce: MOKRONOS - 112 pkt., VI miejsce: BIAŁY DWÓR - 105,5 pkt., VII miejsce: GOŚCIEJEW - 102 pkt., VIII miejsce: POGORZAŁKI WIELKIE: 100 pkt., IX miejsce: KOŹMIN WLKP.,OSIEDLE NR 3 - 97,5 pkt., X miejsce: WYRĘBIN - 97 pkt., XI miejsce: SZYMANÓW - 96 pkt., XII miejsce: WALERIANÓW - 95 pkt., XIII miejsce: SERAFINÓW - 89 pkt., XIV miejsce: CZARNY SAD - 86,5 pkt., XV miejsce: KANIEW - 85 pkt., XVI miejsce: BORZĘCICZKI - 73,5 pkt.

{jcomments on}